Новини
#Лука_Мелешківський_ліцей_почувається_щасливим_і_вдячним
Ми раді повідомити про нашу участь у проєкті Міністерства освіти і науки України за підтримки голови сільської ради Bogdan Avgustovych. Для нас це велика честь приймати участь у такому важливому міністерському проєкті.Завдяки Вашій підтримці наш ліцей постійно вдосконалюється та стає кращим! Щиро дякуємо за внесок у майбутнє наших учнів. Слава Україні! Переглянути
ПРОФІЛАКТИКА ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ
Гострі кишкові інфекції (ГКІ) ‒ це група захворювань, збудниками яких є віруси і бактерії, що вражають слизову оболонку шлунка і кишківника (рідше ротоглотки). Потрапляючи в травний тракт, вони провокують нудоту, гастрит з блювотою, гостру діарею і як наслідок ‒ зневоднення організму.
Найпоширенішими кишковими інфекціями є дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна й ентеровірусні інфекції.
Основними причинами захворювань є елементарне недотримання правил особистої гігієни, технології приготування страв, умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять у собі збудник захворювання, залучення до приготування страв випадкових осіб, котрі не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, зберігання харчових продуктів у антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Частіше від отруєнь страждають люди похилого віку та діти.
Загальними профілактичними заходами з попередження гострих кишкових інфекцій є санітарна культура населення та дотримання елементарних гігієнічних навичок.
Тож, аби не постраждати від харчового отруєння та гострих кишкових інфекцій, слід дотримуватися таких профілактичних заходів:
• для пиття і приготування їжі використовувати воду, яка відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з річок, озер, ставків, невідомих підземних джерел водопостачання, поверхневих вод тощо;
• не вживати продукти й напої при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності та з вичерпаними термінами зберігання;
• при купівлі харчових продуктів обов’язково звертати увагу на терміни та умови їх зберігання. Зберігати продукти харчування відповідно до умов зберігання та при дотриманні температурних режимів, зазначених на упаковці та у встановлений виробником термін. Продукти, що швидко псуються, зберігати лише в холодильнику, обов’язково дотримуватись термінів їх зберігання;
• не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб; купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі, Пам’ятайте, що ви, як споживач, маєте право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції;
• перед приготуванням їжі та перед її вживанням слід завжди дотримуватися правил особистої гігієни;
• ретельно проварювати, тушкувати і просмажувати харчові продукти безпосередньо перед вживанням. Залишки їжі на наступний день не залишати та утилізовувати;
• для обробки сирих та варених продуктів використовувати різний інвентар та приладдя;
• не готувати страви із запасом, приготовлені страви бажано вживати відразу (зберігання виготовленої страви без холоду не повинно перевищувати двох годин);
• не брати в дорогу при здійсненні подорожі та на відпочинок продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські кремові вироби або інші продукти, що потребують охолодження при зберіганні);
• під час відпочинку з дітьми батьки повинні ознайомити дітей з правилами харчування та правилами дотримання особистої гігієни, дорослим необхідно ретельно слідкувати за тим, щоб діти не споживали незнайомі дикорослі ягоди, гриби та інші продукти невідомого походження;
• захищати харчові продукти від випадкових забруднень, від комах, гризунів та інших тварин.
Виконання цих нескладних правил та порад допоможе уникнути захворювання та зберегти Ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких!
У разі виявлення перших ознак кишкової інфекції необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи.
Самолікування небезпечне для здоров’я!
27 грудня 2024 р відбулося засідання Школи молодого вчителя в КЗ "Лука-Мелешківський ліцей" Тема засідання "Діяльнісний підхід як основа організації освітнього процесу в НУШ" 1. Методи діяльнісного підходу у роботі з учнями ООП. Доповідь Сташко Я.Г. 2. Діяльнісний підхід на уроках української мови в НУШ. Доповідь Мельник О.В. 3.Діяльнісний підхід на уроках фізики в НУШ. (Тарануха Т.А.)
26 грудня 2024 р. практичними психологами КЗ " Лука - Мелешківський ліцей" Погоріло Юлією Вікторівною та Вишнівською Наталією Ігорівною було проведено тренінг для вчителів ліцею та Іванівської філії Лука - Мелешківського ліцею «Стресостійкість та психологічна рівновага педагогів під час воєнного стану задля збереження психічного здоров’я»
Педагогічний колектив КЗ "Лука-Мелешківький ліцей" продуктивно проводить свій робочий час!
Під час заняття учні дізналися про основи критичного мислення, способи перевірки інформації, а також навчилися розпізнавати фейки та маніпуляції в медіа.
Урок розпочався з обговорення основних понять медіаграмотності: що таке фейкова новина, як працює медіа та чому важливо бути критично налаштованим споживачем інформації.
Учні розглянули приклади фейкових новин і спробували самостійно проаналізувати різні джерела інформації.
Після перегляду уроку учні пройшли тестування-квест!
Тиждень правових знань. 13.11.2024. Ініціатива спрямована на підвищення правової грамотності учнів Лука-Мелешківського ліцею, усвідомлення учнями важливості дотримання прав і законів та розвиток у них відповідального ставлення до власних дій.
13 листопада - Всесвітній день Доброти
Всесвітній день доброти - це можливість нагадати про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо.
З давніх пір 12 листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів. Люди готували годівниці, читали вірші про птахів, загадували загадки, грали і просто милувалися птахами, а знання та цікаві факти про птахів ще більше привертали увагу до важливості допомоги птахам з настанням холодів.
12.11.2024 до Лука-Мелешківського ліцею завітали, працівники сектору кадрового забезпечення відділу поліції №3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницький області Власова Ірина Вадимівна та Главацький Олександр Демʼянович,спільно з інспектором сектору “Служба освітньої безпеки” Анною Власовою.Провели заняття та розповіли про професію поліцейського учням 11-А та 11-Б класів.
21 жовтня - Всесвітній день яблук.
14.10-18.10.2024р. в Лука- Мелешківському ліцеї був «Кольоровий тиждень». Кожен день був присвячений певному кольору. Ентузіазм та творчий підхід наших учителів допомогли зробити цей тиждень справжнім святом, як для дітей, так і для дорослих. Вчитися у нашому ліцеї, дійсно, цікаво і весело! Найбільш запам'ятовуванні моменти кольорового тижня...
18 жовтня 2024 р на нашому ярмарку побували наші Захисники. Присутність Захисників зробив наш захід особливим. Це справді чудово, це вкотре нагадує про єдність і силу. А смаколики наповнені теплом і турботою від Лука-Мелешківської шкільної родини підняли настрій і бойовий дух наших незламних Захисників.
Тільки разом до Перемоги!
18 жовтня, попри затяжні повітряні тривоги, незважаючи на всі труднощі, ліцейна Лука-Мелешківська родина змогла організувати другий благодійний ярмарок «Разом ми сила!» на підтримку ЗСУ. На ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші любі батьки та учні . Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших Захисників.
Вже стало доброю традицією для Лука-Мелешківського ліцею організовувати благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ.
ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ НАШОГО ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ!
12-13 жовтня 2024р учні 10- Б класу КЗ "Лука-Мелешківського ліцею" разом з класним керівником Чорновіл І.А. відвідали найцікавіше місто України – Львів. Пішохідна екскурсія Львовом «Старе місто» дала змогу познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто завітати. Учнів познайомили з забудовою площі Ринок, яка завжди була самим центром міста. Відвідали підземелля Аптеки-музею, кавові підземелля «Копальні кави», підземелля Домініканського монастиря – одні з найстаріших підземель Львова, підземелля костелу Єзуїтів, Шевченківський Гай Львів, Личаківське кладовище. Це старовинне місто, яке зачаровує своїми традиціями, красою та шармом. Відвідавши його раз, знову і знову хочеться повернутись до Львова.
Кам’янець-Подільський – це місто, де зустрічається сьогодення з минулим. 13 жовтня відчути дух минулих часів мали змогу учні Лука-Мелешківського ліцею, 7-А та 7-Б класу разом з класними керівниками Байдацьким О.П та Швець К.М. Учні 5-А та 5-Б класу разом з класними керівниками Білецька А.А. та Мазурик Т. В. Природа каньйону річки Смотрич та величні мости не залишать байдужими жодного відвідувача цієї краси. Екскурсія містом розпочалася з Вірменської площі, а далі — греко-католицька церква св. Йосафата, міська Ратуша (XVII–XVIII ст.), Домініканський Монастир (XV–XVIII ст.), Храм Пресвятої Трійці василіянського монастиря.
10 жовтня-Всесвітній день ментального здоров'я
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Лука-Мелешківському ліцеї в 4 - А, 4-Б й 4-В класах проведені уроки " Безпека на дорозі - безпека в житті". Будьмо уважні та здорові! Детальніше
9.10.2024 В КЗ «Лука-Мелешківський ліцей» із учнями 1-Б класу,спільно з класним керівником проведено заняття на тему «Безпека дорожнього руху» де діти переглянули пізнавальне відео, біля школи відвідали пішохідний перехід, дізнались більше про безпеку дорожнього руху завдяки малюнкам, які розмальовували та розбирали, хто порушив правила руху на дорозі. Детальніше
Наближаємо Перемогу разом!
В Лука-Мелешківському ліцеї відбулося, практичне заняття «Надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП.» під час якого учні дізналися про важливі кроки, які необхідно вжити в екстрених ситуаціях, зокрема як надати першу допомогу постраждалим до приїзду медиків.
«Ворогам – кришка»: саме під таким гаслом проходить збір пластикових кришечок в межах волонтерської акції «Крила» у КЗ "Лука-Мелешківський ліцей".
День учителя — це особливе свято, коли учні можуть висловити свою вдячність вчителям за їхню важливу роботу. Надзвичайно цікаво і креативно вітали учні Лука-Мелешківського ліцею вчителів....
Як говориться в одному українському прислів'ї "Рухайся швидше - житимеш довше", а в народі кажуть "Без руху немає життя"... З огляду на це, учні закладів загальної освіти нашої громади точно живуть на повну! І сьогодні це довели...
З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України 1 жовтня 2024 р. у ліцеї пройшла акція «TalismanУРВ» по плетінню обегерів для воїнів.
https://www.facebook.com/share/p/E6jGRZJm7MhrqKDF/
Учні початкової школи малювали малюнки на тему «Пишаємося захисниками та захисницями України».
https://www.facebook.com/share/p/USXm2sik1gjAuQtG/
Учні ліцею взяли участь у флешмобі «Повітряна тривога»
Відбулася святкова лінійка по відзначенню Дня захисників та захисниць України.
https://www.facebook.com/share/p/WFwNw3owiZeWcaos/
Учні передали дрони бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
Проведена година спілкування учнів 11 класів із захисниками України , а також учні ліцею пригостили бійців традиційно-українською кухнею.
https://www.facebook.com/share/p/WFwNw3owiZeWcaos/
Був проведений квест на тему «А ми тую козацькую славу збережемо!»
Упродовж тижня класні керівники провели тематичні виховні години «У єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Ми нащадки козацького роду».
Мрія одна для всіх-Перемога! Лука-Мелешківський ліцей організовує Благодійну акцію "Діємо та донатимо для наближення Перемаги"до Дня Захисників та Захисниць України, яка відбудеться 01 жовтня 2024р.
ОГОЛОШЕННЯ!
Засідання Батьківської ради відбудеться 27 вересня 2024 року о 18.00 год. у кабінеті інформатики №1, КЗ "Лука-Мелешківської ліцеї"
Лука-Мелешківський ліцей – 42 місце
Учні молодшої школи створили власних голубів миру для України з вірою в якомога скоріший мир на нашій землі.Детальніше
19 вересня 2024 року наш ліцей відвідали "Шкільні офіцери поліції,сержант поліції- Казмірчук Олена та старший лейтенант поліції- Загорійчук Олена провели профілактичні заходи для школярів. Основною темою заходів стало попередження правопорушень серед неповнолітніх, а також роз'яснення правових наслідків за скоєння протиправних діянь. Учням детально роз'яснили, які дії можуть призвести до правових наслідків, та як уникнути потрапляння в складні життєві ситуації. Крім того, рятувальники провели інструктаж з безпеки, наголосивши на важливості дотримання правил поведінки в різних екстремальних ситуаціях
19 вересня 2024 року відзначається День народження Смайлика
Про затвердження Правил для учасників
освітнього процесу задля безпеки під час повітряної тривоги
Правила поведінки у разі увімкнення "Повітряна тривога"
1.У разі увімкнення сигналу «Повітряна тривога!» вчителі мають зупиняти проведення уроків незалежно від форми проведення занять та скоординувати хід евакуації учнів від класу до захисної споруди (укриття)
-
Усередині укриття вчителі та відповідальні особи, черговий адміністратор, асистенти вчителів, практичний психолог повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти спеціально відведені місця для кожного класу.
-
Після того, як усі учні займають свої місця в укритті, учитель, який проводив урок чи класний керівник (якщо була перерва), повинні перевірити наявність усіх учнів за списком та доповісти черговому адміністратору скільки учнів перебуває в укритті, скільки відсутніх і передати список присутніх на паперових носіях, засвідчивши особистим підписом.
-
Педагоги в укритті залишаються з учнями згідно з затвердженим розкладом уроків та на перерві - класні керівники. Педагоги залишаються з класом до отримання сигналу «Відбій повітряної тривоги!» або іншого відповідного сигналу оповіщення та організовують повернення учнів до запланованих заходів.
-
Медична сестра знаходиться у відведеному для неї місці в укритті для швидкого надання медичної допомоги.
6. Відповідальні особи (черговий адміністратор, члени евакуаційної комісії) після оголошення сигналу тривоги мають швидко перевірити всі приміщення закладу на відсутність учасників освітнього процесу та працівників закладу. По завершенню перевірки прямувати до укриття. Відповідальні особи за евакуацію повинні знаходитись біля виходу в укриття для здійснення контролю за порядком укриття учасників освітнього процесу та швидкого реагування в разі, якщо виявиться, що хтось відсутній.
-
Під час перебування в укритті вчителі та відповідальні особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.
8. У разі повітряної тривоги шкільні автобуси не виїжджають від ліцею. Виїжджають після відбою тривоги.
9. У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» під час приходу дітей до ліцею, діти, разом із працівниками ліцею та батьками або іншими супроводжуючими особами, терміново переходять в укриття закладів освіти.
10. Якщо повітряна тривога застала дома (до початку уроків), потрібно залишитися дітям вдома в безпечному місці, а після відбою тривоги, прийти до закладів.
11. Якщо ж вже дитина вийшла до школи, то батьки мають повідомити класного керівника.
12. До завершення повітряної тривоги заради дотримання безпеки всіх учасників освітнього процесу педагог не має право відпускати дитину додому на прохання батьків.
13. Батьки можуть дочекатися в укриттях разом з дитиною відбою і потім разом піти додому. Маємо прикладом показувати цінність життя!
14. Незалежно від того, завершилися заняття чи ні, всі учні та працівники залишаються в укритті до отримання сигналу «Відбій повітряної тривоги!».
В разі тільки екстренної необхідності та наполегливої вимоги (лише!) батьків за пред'явлення документа, що посвідчує особу, педагог може відпустити дитину під особисту відповідальність батька. Батьки мають написати офіційну заяву, поклавши повну відповідальність за здоров’я та життя дітей на себе.
ПАМ’ЯТАЙТЕ!
Перш ніж забирати дітей під час повітряної тривоги, батьки мають пам’ятати, що дітям безпечніше залишатися в безпечному місці. Ніхто не має права наражати дитину на небезпеку.
В разі тільки екстренної необхідності та наполегливої вимоги (лише!) батьків за пред'явлення документа, що посвідчує особу, педагог може відпустити дитину під особисту відповідальність батька. Батьки мають написати офіційну заяву, поклавши повну відповідальність за здоров’я та життя дітей на себе.
ПАМ’ЯТАЙТЕ!
Перш ніж забирати дітей під час повітряної тривоги, батьки мають пам’ятати, що дітям безпечніше залишатися в безпечному місці. Ніхто не має права наражати дитину на небезпеку.
18.08.2023 р. педагоги ліцею відвідали методичний семінар - практикуму на тему «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти» на базі
- Пам'ятка щодо Гепатиту А
- З метою недопущення розповсюдження захворювання на вірусний гепатит А серед учасників освітнього процесу, з 31.10.2023 по 13.11.2023 навчання буде проводитися в синхронному режимі з використанням дистанційних технологій
Посилання на веб сторінку академії academia.vinnica.ua/
Зміна структури навчального року 2023/2024
Поки дозволяє безпекова і енергетична ситуація, будемо максимально проводити навчання. Відтак осінніх канікули не буде, натомість зимові канікули триватимуть три, а, можливо, й чотири тижні. Для першокласників передбачені додаткові канікули. Зазвичай, ми планували їх на лютий, але цього року поставимо тоді, коли мали бути осінні – з 23 по 27 жовтня.
Список майбутніх першокласників 2023/2024 н.р.
Заява до 1 класу
Покликання на уроки середня і старша школа.
В рамках запланованих заходів до Дня миру долучайся до акції
"Колір настрою жовто-блакитний".
Підготовлені матеріали надсилайте на пошту відділу
osvitaluka@ukr.net до 19.09.2022 року.
Адміністрація закладу.
Творчість Українського народу пронизана волелюбним характером, задушевними піснями, звичаями
Дорогий Друже!
🤗 Поділись з нами частинкою України у твому серці. Розкажи про те, що любиш, про те, що дорого саме тобі!
✅ Ділись своїми улюбленими піснями, творами, віршами, світлинами, звичаями у родині, історіями бабусь та дідусів!
❗️Обов’язково публікуй свої дописи під хештегом
#З_Україною_в_серці_Лука_МелешківськаТГ
Мета «флеш-мобу» - популяризація Української культури, її звичаїв та традицій як серед населення України, так і за її межами.
Українці - це мирна, доброзичлива нація з непростою історією та щасливим майбутнім!
🇺🇦 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
ОГОЛОШЕННЯ
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Комунальний заклад "Лука- Мелешківський ліцей Лука-Мелешківської сільської ради Вінницької області"
оголошує набір дітей до першого класу.
Попередній запис на прийом документів до 1-х класів відбувається за електронною адресою lukam_school@ukr.net
та тел. 098 025 22 27
ПАМ'ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!
06 жовтня о 18 год в приміщенні КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" відбувся тренінг для Батьків "Як працювати з електронним журналом та щоденником, яким чином отримати інтерактивний зв'язок з учителем?"
Батьки отримали кваліфіковані консультації та вичерпні відповіді на найактуальніші питання по роботі з електронним щоденником та журналом.
Педагоги КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" провели уроки пам'яті трагедії в Бабиному Яру. Здавалося, це жахіття залишилося назавжди в минулому. Але, через 81 рік в Україні, в центрі Європи, це знову повторилося. Уроки пам'яті покликані сприяти формуванню стійкого негативного ставлення дітей до фактів зазіхань на право на ЖИТТЯ. Це уроки, які потрібно закарбувати у своєму серці й своїй голові.
УРОКИ ПРОСТО НЕБА
28 вересня 2022 р. педагоги КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" пригадали методику великого педагога В.О.Сухомлинського уроків під "відкритим небом".
Уроки проходили на ПРИРОДІ. Це сприяло всебічному розвитку учнів: розвитку уяви та пам'яті, зміцненню організму, вихованню любові до всього живого і, власне, до самого життя.
Учні і вчителі отримали задоволення від уроків на ПРИРОДІ.
У вівторок, 27 вересня 2022р. о 16:00 год, в приміщенні Лука-Мелешківського ліцею (каб.інформатики √1) відбувся методичний тренінг " Нові знання-це прорив до нових навичок і умінь"
План роботи методичного тренінгу
1.Спеціальні функції та можливості платформи "Нові знання"
2.Створення корпоративних акаунтів у G Suite for Education.
14 вересня відбулося засідання Команди супроводу учнів з особливими освітніми потребами.
При нашому ліцеї функціонує клуб карате "Лотос" федерації Skif.
30 серпня пройшла атестація по традиційному карате.
Учні та випускники нашої школи: Присяжний Андрій, Харченко Михайло,Годонога Кім здали на першу сходинку майстра1 Дан.
Годонога Кіра - 2 К'ю, Дец Олена - 1 К'ю.
Пишаємося нашими спортсменами!!!
Зичимо міцного здоров'я, нових звершень,перемог.
26.08.2022року о 10 годині відбудеться звіт директора школи за 2021-2022 навчальний рік у онлайн форматі.
Доєдтися до конференції можна за покликанням
https://us05web.zoom.us/j/95611717551?pwd=Rjk3aFU1TE1JZC9kWVBQdkdRQlVpQT09
Алгоритм дій за сигналами повітряна тривога!
Творчість Українського народу пронизана волелюбним характером, задушевними піснями, звичаями
Дорогий Друже!
🤗 Поділись з нами частинкою України у твому серці. Розкажи про те, що любиш, про те, що дорого саме тобі!
✅ Ділись своїми улюбленими піснями, творами, віршами, світлинами, звичаями у родині, історіями бабусь та дідусів!
❗️Обов’язково публікуй свої дописи під хештегом
#З_Україною_в_серці_Лука_МелешківськаТГ
Мета «флеш-мобу» - популяризація Української культури, її звичаїв та традицій як серед населення України, так і за її межами.
Українці - це мирна, доброзичлива нація з непростою історією та щасливим майбутнім!
🇺🇦 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
В нашому ліцеї, під час літніх канікул, проводиться фізкультурно - оздоровча робота з дітьми різного віку. Організовано проводяться заняття з карате , працюють спортивні секціі з баскетболу та волейболу (керівник Ладанюк І. А .), продовжує працювати гурток по футболу ( керівник Волошинський В. А ) Щотижнево проводяться фізкультурно - оздоровчі заходи для дітей на спортвному майданчику та стадіоні для підтримки проекту МОН Украіни "Будь активним заради Миру"
Випуск 11-го класу.
Дорогі наші випускники, відео Останнього дзвоника - для вас.
Останній дзвоник!
В КЗ "ЗЗСО - ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" проходила акція "Напиши листа воїну". Учні писали листи та малювали малюнки нашим захисникам. Представники шкільного об'єднання "Милосердя" передали листи у волонтерерський центр (що навпроти "Апельсину") Хто ще хоче взяти участь в акції, пишіть листи та приносьте у волонтерський центр . Усі вони будуть передані нашим захисникам!
День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста.
День вишиванки!
По 31 травня 2022 року триватиме прийом заяв на зарахування до 1 класу КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради"
Один з батьків дитини має прийти до навчального закладу з паспортом і написати заяву. До неї потрібно додати копію свідоцтва про народження дитини.
Про внесення змін до структури 2021/2022 навчального року
На виконання п.3.ст.10 «Закону про повну загальну середню освіту», внести зміни до структури навчального року відповідно до ухвали педагогічної ради ліцею (протокол №6 від 22.04.2022р.).
НАКАЗУЮ:
-
Внести зміни до наказу від 31.08.2021 року «Про затвердження структури 2021-2022 навчального року»
1.1.Змінити «ІІ семестр - з 17 січня 202 р. до 09 червня 2022р.
2. Учителям ліцею:
2.1. Врахувати відповідні зміни у календарно-тематичному плануванні для забезпечення виконання освітніх програм
3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Добровольскій Ж.Л.:
3.1.Здійснювати систематичний контроль за виконанням освітніх програм педагогами ліцею;
3.2.Довести даний наказ до відома учасників освітнього процесу.
4. Контроль за виконанням залишаю за собою.
До уваги працівників, учнів та батьків! З 14 лютого 2022 року для учнів 1-11-х класів освітній процес здійснюється у звичайному режимі (в приміщенні школи відповідно до затвердженого розкладу уроків та дзвінків). Адміністрація
З ІІ семестру 2021-2022 н.р. КЗ "Лука - Мелешківський ліцей" переходить на електронні журнали і щоденники, платформа ATOMS
Електронні журнали та щоденники
Повноцінна заміна паперових носіїв. Домашні завдання. Успішність. Відвідуваність. Повідомлення.
Під грифом Міністерства Освіти і Науки України
Змішаний та дистанційний формати навчання. Онлайн безпека.
Реєстрація учнів та батьків в електронному щоденнику atoms.com.ua
Свято "Вереснева зустріч шкільної родини"
1 вересня 2021 року у Лука-Мелешківському ліцеї традиційно відбулась святкова лінійка до Дня знань. Тематикою свята та першого уроку у класах була 30-та річниця незалежності України. Бажаємо учням та вчителям, щоб навчальний рік був успішним та багатим на здобутки.
Щиро вітаємо рій "Соколи" КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" та керівника рою Ладанюка І.А. за зайняте ІІ місце з виду "Саперна підготовка" в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура")-2021.
Ця гра загартовує характер, пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України, звичаїв та традицій.
Запрошуємо Вас на традиційну зустріч з адміністрацією та майбутніми вчителями.
Чекаємо на Вас на шкільному подвір'ї (центральний вхід) ліцею 26 травня 2021 року о 18:00 год.
З собою мати:
-копію свідоцтва про народження;
- кулькову ручку.
Сьогодні в КЗ "ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" відбулося свято "Прощання з Буквариком" в 1-А класі. Саме з Букварика починається цікавий шлях до знань. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята 26 учнів 1-А класу готувалися особливо старанно, на чолі з першою вчителькою Гончар Іриною Аркадіївною і асистентом учителя Лозою Оленою Олександрівною та активній участі батьків. І як результат- перед присутніми розгорнулося святкове дійство, яке викликало море теплих емоцій. Фотозвіт
Про організоване завершення 2020/2021 навчального року та реалізацію Закону України «Про внесення змін до Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення до
Лист МОН № 1/9-218 від 27.04.21 року
З 17 по 31 травня у школі для випускників 11 класу будуть працювати консультативні пункти:
-англійська мова;
-математика;
-українська мова;
-українська література;
-історія України;
-біологія;
-фізика;
Заняття будуть проходити в кабінеті 9-Б класу з предметів згідно з діючим розкладом уроків.
Графік консультацій до ЗНО
Предмет |
№ уроку |
понеділок |
|
Математика |
1, 2 |
Фізика |
3 |
Українська мова |
4.5 |
вівторок |
|
Математика |
1,5,6 |
Історія |
2,4 |
Фізика |
3 |
Українська література |
5 |
Українська мова |
7 |
середа |
|
Математика |
1,2 |
Біологія |
3 |
Англійська мова |
4 |
Українська мова |
5 |
четвер |
|
Математика |
1,4,6 |
Біологія |
2 |
Українська мова |
3 |
Географія |
5 |
П’ятниця |
|
Математика |
1,6 |
Фізика |
2 |
Українська література |
3 |
Українська мова |
4 |
Англійська мова |
5 |
Історія |
7 |
Консультації по підготовці до ЗНО продяться щотижнево (17.05-31.05.21) відповідно до розкладу занять.
ОГОЛОШЕННЯ!
"У зв’язку з епідемічною ситуацією, Комунальний заклад Лука-Мелешківський ліцей Лука-Мелешківської сільської ради Рішенням Департаменту освіти та корпусу директорів оголошуються розпочати весняні канікули на два тижні раніше. Канікули триватимуть з 9 по 15 березня включно"
ОГОЛОШЕННЯ!
22 лютого 2021 року навчальний процес відбуватиметься наступним чином:
1-4 класи навчаються очно
8-11 класи начаються очно
5-7 класи начаються тиждень з використанням дистанційних технологій
УВАГА! Задля уникнення переповнення шкільного автобуса, в ранковий маршрут "Лука-Мелешківська" внесені зміни
№п/п |
Зупинка |
Уточнення |
Час |
1. |
Виїзд «Школа» |
|
8:00 год |
2. |
Зупинка «Караван» |
Учнів буде забирати шкільний автобус «Парпурівці»», щоб уникнути переповнення. |
8:12 год |
3. |
Зупинка «Шевченка» |
Початок вулиці (криниця) |
8:05 год |
4. |
Зупинка «Мінімаркет» |
Вул.Шевченка |
8:07 год |
5. |
Зупинка «Криниця» |
Розворот бурлацького автобуса |
8:09 год |
6. |
Зупинка «Незалежність» |
Початок вулиці |
8:11 год |
7. |
Зупинка «ВІТО» |
Учнів буде забирати автобус «Ковінько-Ковбаси», щоб уникнути переповнення. |
|
8. |
Зупинка «Мінімаркет» |
Вул.Незалежності |
8:13 год |
9. |
Зупинка «БАМ» |
|
8:15 год |
10. |
Прибуття «Школа» |
|
8:18 год |
До уваги список учнів, складений супроводжуючою Погоріло Ю.В.
Ранковий маршрут шкільного автобуса
№п/п |
Зупинка |
Уточнення |
Час |
1. |
Виїзд «Школа» |
|
8:00 год |
2. |
Зупинка «Караван» |
Напроти |
8:03 год |
3. |
Зупинка «Київська» |
Кінець вулиці |
8:05 год |
4. |
Зупинка «Мінімаркет» |
Вул.Шевченка |
8:07 год |
5. |
Зупинка «Криниця» |
Розворот бурлацького автобуса |
8:09 год |
6. |
Зупинка «Незалежність» |
Початок вулиці |
8:11 год |
7. |
Зупинка «ВІТО» |
Учнів буде забирати автобус «Ковінько-Ковбаси», щоб уникнути переповнення. |
|
8. |
Зупинка «Мінімаркет» |
Вул.Незалежності |
8:13 год |
9. |
Зупинка «БАМ» |
|
8:15 год |
10. |
Прибуття «Школа» |
|
8:18 год |
ОГОЛОШЕННЯ
25 січня 2021 року відновлюється навчальний процес
1-4 класи навчаються очно
11 класи начаються очно
5-10 класи начаються змішано (начання чергується тиждень очно, тиждень з використанням дистанційних технологій)
З 21.01 - 29.01 очно навчаються 5-7 класи
З 01.02--05.02 очно навчаються 8-10 класи
До Дня Соборності України
Учні та утителі Комунального закладу "Лука-Мелешківського ліцею" Лука-Мелешківської сільської ради
утворили віртуальний Ланцюг Єдності України!
Шановні батьки, навчальний процес у ліцеї відновиться 18 січня 2021 року з використанням дистанційних технологій.
Затвердили новий санітарний регламент для шкіл
Переглянути регламент
Вінницький обласний центр технічної творчості
проводив змазання з автомоделюванняавтотракторної та військової техніки.
Де гуртківці нашого ОТГ прийняли участь і вибороли призові місця. У відповідних номінаціях.
В зв'язку з переходом школи-ліцею на дистанційну форму навчання проведення благодійної акції "Серце до серця" переноситься на час закінчення дистанційного навчання.
Педагог-організатор
ПАМ'ЯТАЄМО НАШОГО ГЕРОЯ!
Сьогодні нашому Богданові виповнилося б 25 років
Коломієць Богдан Олександрович – командир 2-го відділення снайперів взводу 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, молодший сержант.
Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 н. р.
Подавати необхідні документи:
1.Заява
2.Копія свідоцтва про народження дитини
3.Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о ( до 31 травня 2020 р.)
електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису за електронною адресою <lukam_school@ukr.net> та тел.0965530151
Оголошення
Адмістрація комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти - ліцей Лука- Мелешківської сільської ради" повідомляє, що з метою попередження значних епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності епідемії освітній процес призупинено з 28.01.2020 по 13.02.2020р. включно.
Інструкція з безпеки життєдіяльності на час карантинних періодів Перегляд
Оголошення
Адмістрація комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти - ліцей Лука- Мелешківської сільської ради" повідомляє, що з метою попередження значних епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності епідемії освітній процес призупинено з 12.03.2020 по 24.04.2020р. включно.
Переглянути
Наказ
"Про призупинення освітнього процесу в КЗ "ЗЗСО - ліцей Лука-Мелешківської сільської ради""
Переглянути
Розклад занять в дистанційному режимі
Оголошення
Загальношкільні батьківські збори відбудуться
24 січня 2020р.
Зустріч із працівниками Приватбанку для отримання карток "Юніор"
Класні батьківські збори
Підсумки навчально-виховної роботу за І семестр
Всеукраїнський інтелектуально-розважальний конкурс "Правничі ігри -18.12. 2019" |
Вітаємо команду "Правенята" КЗ «ЗЗСО–ліцей Лука-Мелешківської сільської ради» у складі: Слободян Аліни, Степанюк Тетяни, Присяжного Андрія, Погоріло Владислава, Шурин Анастасії і Куберської Анни за зайняте I місце у Всеукраїнському інтелектуально-розважальному конкурсі "Правничі ігри - 2019", що проводився за ініціативою Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області. За підсумками ігор було визначено три школи-переможці (КЗ «ЗЗСО–ліцей Лука-Мелешківської сільської ради», Писарівська ЗОШ І-ІІІст., Оленівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ), яким від імені начальника Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександра Яворського було вручено дипломи та подяки за участь у конкурсі. Дякуємо нашим юним правознавцям за блискучу гру! |
Запрошуємо на загальношкільні батьківські збори
27 вересня на 18.00 год
Порядок денний
1. Підсумки роботи закладу за 2018-2019 н.р. (Добровольська Ж.Л.)
2. Звіт голови Піклувальної ради за використані кошти (Семикрас)
3. Вибори голови Батьківської ради.
4. Про доцільність навчання учнів у другу зміну
5. Страхування дітей "Оранта"
6. Різне
З повагою адміністрація школи
Свято знань 2019
1 вересня – День знань – особливе свято не лише для учнів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути!
В ліцеї Лука-Мелешківської сільської ради пролунав перший дзвоник для маленьких школярів та останній дзвоник для найстарших учнів закладу. Лінійка почалася зі слів директора Базалицького А.Ю. ,він привітав учнів зі святом і передав слово голові ОТГ Сичу В.М. .
../../../../../media/file/Svzn_19_02.jpg
Також на лінійці була вшанована пам’ять загиблим Другої світової війни ,та нашому загиблому Герою - Коломійцю Богдану .
Завершили лінійку старшокласники привітавши вчителів та урочисто завели до класних кімнат першокласників .
Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Ми впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!
Та в цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються з рідною школою наші випускники.
У цьому році їх -17, стрункі, веселі юнаки та дівчата, всі в українських вишиванках, яким сьогодні востаннє пролунає останній дзвоник.
Серед них 4-и претенденти на золоті та срібні медалі: Архіпов Андрій, Мартинова Альона, Лебідь Ольга, Тишківська Алла.
31 травня традиційно на теренах нашої школи, відбулося свято Останнього дзвоника.
Зібралась вся шкільна сім’я- майбутнє України, її слава. Присутні на святі, дружніми оплесками зустрічають наших випускників. Батьки та матері із своїми дітьми-випускниками, виходять із школи на урочисто прибрану територію школи.
Слова ведучих: «Рівняймось, струнко всі!» Лунає Гімн держави.
Слова вітання прозвучали від директора школи
Базалицького А.Ю., заступника ОТГ Бачика Ф.П., завідуючої відділу освіти, культури, молоді та спорту ОТГ Войціцької Т.Б., методиста відділу Гром Л.В., заступника з навчально-виховної роботи Добровольської Ж.Л., які побажали їм щасливої долі, мирного неба та здійсненню заповітних мрій..
../../../../../media/file/Ostdz_19_03.jpg
../../../../../media/file/Ostdz_19_11.jpg
../../../../../media/file/Ostdz_19_12.jpg
../../../../../media/file/Ostdz_19_15.jpg
30 травня на передодні міжнародного дня захисту дітей проходив квест "Справжні, дужі, небайбужі, і кмітливі, і грайливі".
Приймали участь усі класи. Всі діти змогли завітати на такі станції: пісенний вернісаж, тенісний турнір, шашки-шахмати, футбол,баскетбол, малюнок на асфальті " Дитячі мрії". Станції відвідали відповідні команди. Результати квесту:
6-А клас І місце, 28,5 балів
8-Б клас ІІ місце, 22 бали
10 клас, 7-Б клас ІІІ місце, 21 бал
Суддями на станціях були Есса Є.І., Безносюк Т.В., Базалицький М.Ю., Посмітюха Ю.Д., Ладанюк В.І., Ладанюк І.А.
Організатор квесту ЗВР Юрченко В.В.
22 травня вшановували пам’ять славного сина України, Коломійця Богдана, який загинув рік тому близько 22 години у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької області , командир 2 відділення снайперів взводу снайперів військової частини А0998, молодший сержант Коломієць Богдан Олександрович, в результаті осколкового поранення в голову, верхні кінцівки, грудну клітку, поранення не сумісне з життям.
«Школа, як мати, дає своїм дітям путівку в життя. І от сьогодні один з її випускників повернувся до рідної школи на меморіальній дошці. Коломієць Богдан завжди буде нас супроводжувати, і ми, його земляки, вчителі та учні його рідної школи, завжди будемо пам’ятати, що він герой і загинув за Україну»
Тече сльоза у неньки на щоках,
Сльоза нещасна,небажана.
Сорочка сина у її руках,
В душі її велика рана
Ще рік назад ходив в сорочці син,
Радів,співав і веселився.
Тепер не вдіне її більше він,
У Божім Вічнім царстві оселився
Ота сорочка,вишита нитками,
Мов оберіг,допомагала сину.
Та смерть його холодними руками
Так жалібно забрала в домовину
Сидить старенька мати у край вікна
В очах минуле безтурботне й тихе.
Якого вже не знатиме вона,
Його забрало невблаганне лихо
В боях ви розкрили й захистили грудьми
Жінок, дітей, батьків стареньких
Собою ризикуючи не раз
Боролися за Україну-неньку.
Молилися батьки тоді.
Теперь молитиметься кожен українець щирий,
За тих, хто захищаючи помер,
Полинув у блажений вічний вирій.
У третій четвер травня в Україні відзначатимуть досить молоде свято — День вишиванки. Цьогоріч це свято припадає на 16 травня.
"Я лиш струна на арфі України"...
10 травня 2019 р. до учнів Лука-Мелешківської загальноосвітньої школи завітав дідусь Олекандри Бурбели – авторки поетичних збірок, казок та оповідань.
У свої юні роки, Олександра була переможницею всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів та фестивалів.
За внесок в українську літературу в 2015 році Олександру Бурбело було посмертно прийнято в члени Національної спілки письменників України. На фасаді будинку, де вона проживала, встановлено меморіальну дошку. У культурно-мистецькому центрі технічного університету відкрито пам’ятну експозицію на честь молодої письменниці.
З великою любов'ю розповідав про творчість своєї онуки Бевз Володимир. Кожна світлина, кожна стрічка була наповнена гордістю за онуку.
Дівчинка-геній з великим серцем, з неймовірною любов'ю до Украіни!
7 травня 2019 р. наші учні прийняли участь Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Джура"
25 березня 2019 р. відбулося засідання педагогічної ради «Роль педагога у створені безпечного середовища у школі». Запрошені гості патрульна поліція Вінницької області з центру «Мій друг-поліцейський». Виступили перед педагогами з темою «Безпечний навчальний заклад».
19 березня старшокласники відзначили 70-річчя з дня народження поета, пісняра та композитора В.М. Івасюка.
В цей день виконувалися його пісні та школярі переглянули відео матеріал про життя та творчість композитора.
Творча зустріч в школі з науковцем, письменником, доктором історичних наук А.Л. Зінчинком, який ознайомим вчителів та учнів з своєю творчою скарбничкою та презентацією власних книг про історію України та про «Шедеври Якима Погрібняка». В кінці зустрічі подарував книгу в шкільну бібліотеку та кращим знавцям історії та літератури
16.03.2019 р. в Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді походила гра «Математичний занзібар». В грі брали участь 145 учнів з 27 команд області. Наша команда «БУМ – бажай, учись, перемагай» набрала 204 балів з 239 можливих. Їх випередили лише команди гімназія №17.
ВТЛ та команда з гімназії м. Хмільник
Учасники гри, які отримали грамоти
Присяжний Андрій
Богачук Руслана
Лащенко Юрій
День пі — неофіційне свято, присвячене числу π. Воно святкується 14. березня, що в прийнятому в США форматі записується як 3.14, що є трьома першими розрядамичисла π. Свято впроваджене на математичних факультетах значної кількості вузів у різних країнах. Долучились до цього свята і учні Лука-Мелешківської ЗОШ. День розпочався із загальношкільного заходу, що носив інформаційний характер. На великій перерві учні презентували свої вироби, присвячені числу пі.
Переможцi конкурсу БЕБРАС-2018
Конкурс Бебрас-2018 в Україні успішно завершено.
Висловлюємо вдячність учням за активну участь у популярному та престижному міжнародному змаганні,
вчителям - за якісне проведення конкурсу у школі.
Встановлені наступні нижні межі
добрих та відмінних результатів:
2 клас 55 65
3 клас 55 65
4 клас 56 68
5 клас 59 69
6 клас 69 79
7 клас 72 82
8 клас 70 83
9 клас 73 86
10 клас 75 91
11 клас 75 92
Із нашої школи в даному конкурсі прийняли участь 41 учень. Це учні 6-11 класів.
Серед них здобули такі сертифікати:
Ø ВІДМІННИЙ-8 учнів
Ø ДОБРИЙ-12 учнів
Ø УСПІШНИЙ-21 учень
Всім учасникам творчих злетів та перемог!
Оголошення
Шановні батьки! 22.02.2019 р.в приміщенні школи відбудуться загальношкільні батьківські збори о 17.00.год.
Після зборів відбудуться батьківські зібрання по класах.
Ласкаво запрошуємо Вас до школи!
Адміністрація школи.
Переможці Всеукраїнського математичного конкурсу "Кенгуру"
14 лютого 2019 року учні школи святкували День Святого Валентина.
Шкільна радіопередача вітала всіх учнів та вчителів зі святом. Школярі підготували вітальні листівки та скриньки для них. Проведено інтелектуальну-розважальну гру з участю учнів 10-11 класів. Метою якої було показати дружбу, любов, кохання,толерантне ставлення один до одного
Учні 8 класу Присяжний Андрій та Богачук Руслана були учасниками Всеукраїнської олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського. На олімпіаді були 220 учнів з 9 областей України. Наші учні достойно пройшли всі етапи та отримали нагороди.
08 лютого в приміщенні Лука- Мелешківського дитячого закладу "Веселка" відбулася перша зустріч вчителів та адміністрації школи із батьками, діти яких переступлять поріг Лука- Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у вересні 2019року.
У Лука – Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 5 лютого 2019 року проведений День безпечного Інтернету на тему «Разом для найкращого Інтернету». Учні переглядали відео про Безпечний Інтернет, малювали плакати, проводилася гра серед учнів старших класів на правила безпечного користуванням Інтернетом, учні 4 класу грали онлайн гру «Wild Web Woods»(Дикий Інтернет Ліс), яка допомагала школярам набувати навичок правильного та безпечного користування Інтернетом.
30 січня учні школи мали можливість відвідати виставку "Робототехніку" Луцької студії "Ромашка". Школярі ознайомилися з 10 видами роботів, пробували ними керувати при допомозі своїх мобільних телефонів
До Лука - Мелешківської ЗОШ l-lllст. завітав голова Вінницької районної ради Сітарський С.М. та привітав першокласників з Різдвяними святами. Побажав успіхів у навчанні та родинного затишку.
Учні та педагогічний колектив Лука- Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють щиру і глибоку подяку адміністрації, продавцям, всьому обслуговуючому персоналу магазину "Фея" та усім, хто здійснював покупки у ньому, залишаючи частину власних коштів. Ви дарували значно більше: часточку своєї небайдужої душі і щирого серця, свою турботу і чуйність тим, хто цього потребує!!!))) Тож бажаємо Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, успіхів у професійній діяльності, подальшого процвітання Вашому бізнесу та Божої благодаті! Сподіваємося на подальше продовення розпочатої Вами благодійної справи.
Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Лука-Мелешкіської об’єднаної територіальної громади
УКРАЇНА
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРту
Н А К А З
10 травня 2018 р. с.Лука-Мелешківська №4
Про закріплення території
обслуговування за закладами
загальної середньої освіти
Лука-Мелешкіської об’єднаної
територіальної громади
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», рішення виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради №41 від 24 квітня 2018 року «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти ОТГ» та з метою організованого прийому дітей до перших класів у заклади освіти Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади
НАКАЗУЮ:
1. Вважати закріпленими території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Лука-Мелешківської ОТГ згідно рішення виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради №41 від 24 квітня 2018 року «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти ОТГ» (додаток 1).
2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
2.1. Даний наказ взяти до неухильного виконання;
2.2. До 15 травня 2018 року поінформувати батьків першокласників про закріплену за школою територію обслуговування;
2.3. До 01 червня 2018 року включно зарахувати усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного закладу освіти;
2.4. До 15 червня 2018 року включно зарахувати на вільні місця дітей, які не проживають на території обслуговування цього закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти за результатами жеребкування;
2.5. Розмістити на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному сайті закладу освіти:
- наказ МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»
- рішення виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради №41 від 24 квітня 2018 року «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти ОТГ»
- наказ по закладу про зарахування дітей до 1-х класів.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник відділу освіти,культури,
молоді та спорту /підписано/ Т.Б. Войціцька
День пам’яті та примирення і 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Із кожним роком все далі і далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни,та не згасає пам’ять про тих, хто приніс нам Велику Перемогу, поліг у боях заради щастя інших, з честю та гідністю боронив рідні землі. У ці погожі травневі дні вся Україна та подільський край відзначає 73-річницю Перемоги над нацизмом у Європі. В кожному куточку держави звучать слова вдячності та захоплення на адресу ветеранів, вкриваються квітами обеліски та пам’ятники. У пекельному вогнищі війни народилися мільйони героїчних імен,чиї подвиги вічно житимуть у пам’яті прийдешніх поколінь.
Кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожної родини війна навіки забрала понад 10 мільйонів українських життів. Вічна їм слава,вічна їм пам’ять.
9 травня , біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні над нацизмом, відбулися урочистості, присвячені 73-річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Перед початком урочистого мітингу було здійснено молебень, загиблим воїнам односельчанам , протоієреєм Василем та парафіянами місцевого православного храму.
Розпочав мітинг, з нагоди 73-ої річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, голова громади Сич В.М.
Далі присутні переглянули концертну програму у якій аматори висловили повагу усім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.
Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе
В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені питання про кір.
СПАЛАХ КОРУ В УКРАЇНІ: ЦИФРИ І ФАКТИ
Спалахи кору мають циклічний характер і відбуваються кожні 5—6 років. Головна причина спалахів — низьке охоплення щепленнями. 2016-го року менше половини українських дітей отримали щеплення від кору за графіком. Із вересня 2017 року, за рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, тривають посилені заходи з імунізації, щоби захистити якомога більше дітей.
За 2017 рік в Україні зафіксували 4782 випадки захворювання на кір. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській області – 1344, Одеській – 1256, та Закарпатській – 637. 5 людей в Одеській області померли, з них – 3 дітей. Уже в січні 2018 року в Одеській області померла ще одна дитина. Відтак, від кору померли вже 6 людей.
Станом на 11 січня 2018 року в Києві на кір захворіли 66 людей, із них 54 – діти.
МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання, щоби запобігти епідемії.
ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІРУС КОРУ
Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.
Кір — одне з найбільш заразних захворювань, відомих у світі
9 з 10 неімунізованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені.
Кір – одна з головних причин дитячої смертності в світі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку у світі 30—40 мільйонів дітей хворіють на кір, понад 800 тисяч помирають від самої інфекції та її ускладнень. Це означає 314 смертей на день, 13 смертей щогодини.
Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг
Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Далі починається період захворювання з такими симптомами: висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.
Кір має серйозні ускладнення
Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті.
Усі діти та дорослі, які не робили щеплення, під загрозою
На сьогодні існує високий ризик захворювання на кір серед дітей, які не отримали щеплення. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не робили щеплення, також залишаються вразливими до захворювання. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг.
Невакциновані медичні працівники найбільше наражаються на ризик захворіти.
Ліків від кору не існує
Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти.
ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ
Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років, і за ці роки вакцини зарекомендували себе як безпечний та ефективний спосіб профілактики. Саме завдяки вакцинації вдалося знизити захворюваність на кір у десятки разів. Тільки з 2000 по 2016 роки смертність від кору знизилася на 79%, а це означає, що вакцини зберегли 20,3 мільйона дитячих життів у всьому світі. Щонайменше в п’яти регіонах світу кір має бути повністю викорінений до 2020 року — таку стратегічну мету проголосила ВООЗ. Переважна більшість європейців мають усі щеплення КПК за календарем, тож у 42 з 53 країн Європи вдалося зупинити поширення кору. Проблемними залишаються ті країни, де рівень охоплення щепленнями недостатній. На жаль, серед цих країн й Україна.
2 дози вакцини захищають від кору
Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання. Згідно з календарем в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від кору.
Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи). Вакцини КПК містять живі атенуйовані (штучно ослаблені) віруси кору, паротиту і краснухи. Наразі в Україну для щеплень КПК постачають Пріорикс™/Priorix™ — препарат, вироблений компанією GlaxoSmithKline Biologicals s.a (Бельгія). Пріорикс — безпечна, ефективна та якісна вакцина, прекваліфікована ВООЗ — найавторитетнішою організацією у сфері охорони здоров’я у світі. Ці та інші вакцини, що входять до календаря щеплень, за угодою з МОЗ, за кошти державного бюджету закуповує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). МОЗ України передає закуплені вакцини департаментам охорони здоров'я областей, а ті у свою чергу — державним медичним закладам, щоб громадяни України могли отримувати необхідні щеплення безкоштовно.
Захист від кору потрібний, якщо:
· Дитині виповнилося 12 місяців: не зволікайте із плановим щепленням КПК.
· Дитина старша від 1 року і ви пропустили перше щеплення — негайно надолужте його, звернувшись до вашого медичного закладу.
· Дитині 6 років — це час іти на планову ревакцинацію КПК.
· Ви пропустили планову ревакцинацію в 6 років. У цьому випадку зверніться до медичного закладу, адже тільки дві дози вакцини забезпечують повний захист.
· Дитині 6 та більше років і вона не має жодного щеплення КПК. У такому разі потрібно зробити два щеплення з інтервалом не менше одного місяця.
· Ви не пам’ятаєте, чи робили дитині щеплення КПК, і не маєте документальних підтверджень. У цьому випадку дитину також потрібно вакцинувати.
· Підлітки, а також дорослі, що не хворіли на кір, не отримували щеплень від кору. Їм також потрібна вакцинація від кору
Колективний імунітет потрібен нам усім
Віруси не знають кордонів. Однак навіть якщо кір завезено з іншої країни, то в середовищі, де рівень охоплення вакцинацією не нижчий за 98%, хвороба не буде поширюватися. Охоплення вакцинацією формує так званий колективний імунітет.
Протипоказання до вакцинації КПК
Перелік протипоказань щодо вакцинації КПК невеликий. За світовими стандартами він не включає легкі застуди з температурою до 38°С. Вакцинацію не роблять, якщо є високий ризик серйозної реакції, та при станах, коли імунна відповідь на введену вакцину не сформується:
1. Гостре захворювання, що супроводжується температурою, вищою за 38,5°С.
2. Серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини чи відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок тощо).
3. Захворювання і стани організму, при яких після введення вакцини імунітет може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії в онкологічних хворих; при вживанні великих доз стероїдних гормонів; при вживанні ліків, що пригнічують імунітет; при СНІДі).
4. Вагітність. Вакциною КПК не прищеплюють вагітних, адже вона містить живі віруси. Щеплення проти кору необхідно зробити на етапі планування вагітності.
У разі виникнення тимчасових протипоказань до вакцинації дитина отримує так зване медвідведення від щеплень. Протипоказання на більший термін, ніж два тижні, може визначити тільки імунологічна комісія, що зазвичай збирається в районній лікарні або міській /обласній поліклініці. Потім пропущені за календарем щеплення потрібно надолужити.
Якщо дитина контактувала з хворим на кір
У разі контакту з хорим на кір негайно зверніться до лікаря. Якщо дитина контактувала з хворим на кір, вона має отримати вакцинацію проти кору протягом перших 72 годин. У деяких випадках також показана екстрена профілактика шляхом введення імуноглобуліну.
Дітям, які мають хронічні захворювання, вакцина необхідна
Існує міф, що наявність у дитини бронхіальної астми, цукрового діабету чи інших хронічних захворювань є протипоказанням до вакцинації. Проте насправді такі малюки потребують щеплення в першу чергу, адже ризик зараження кором і розвитку серйозних ускладнень після хвороби для них значно вищий.
Порадьтеся щодо вакцинації КПК зі своїм лікарем або медичною сестрою
Щоб прийняти інформоване рішення про вакцинацію, поговоріть з лікарем. Підготуйтеся до консультації та складіть список питань, що вас турбують. Лікар розкаже про вакцину, можливі реакції організму на щеплення та порадить, як користуватися жарознижувальними препаратами, якщо в дитини підвищиться температура. Дізнайтеся, у якому випадку слід звернутися до лікаря та коли потрібно робити наступне щеплення.
Скажіть лікарю, якщо:
· вам здається, що дитина хвора;
· у дитини є алергія на ліки або їжу;
· раніше в дитини була сильна реакція на щеплення;
· у дитини є серйозні захворювання серця, легенів, нирок тощо;
· у дитини були судоми;
· дитина приймає якісь ліки;
· дитина проходила курс хіміотерапії, гормональної терапії, отримувала стероїди або ліки, що пригнічують імунітет;
· з моменту останнього щеплення минуло менше, ніж 4 тижні.
Якщо не довіряєте своєму лікарю, знайдіть того медичного працівника, з яким будуте почуватись спокійно і впевнено.
Стежте, щоб вакцини вводили правильно
Вакцину ніколи не колють у сідницю. Якщо вакцина потрапить у жировий прошарок, вона може втратити свої властивості. Якщо зачепити голкою сідничний нерв, це може призвести до больового синдрому та інших порушень.
Зауважте, що:
· дітям до трьох років укол роблять у передню поверхню стегна;
· дорослішим дітям укол роблять у плече.
Після щеплення спостерігайте за дитиною
Не йдіть з поліклініки одразу після щеплення. Залишіться на 20—30 хвилин, щоб лікар міг побачити, що в дитини немає реакції негайного типу на вакцину. Незначне почервоніння та дискомфорт у місці ін’єкції, підвищення температури — це нормальна реакція дитини на щеплення. Ці симптоми — ознака того, що вакцина діє та організм дитини формує імунітет. Вони зазвичай самі минають за кілька діб. Якщо підвищена температура турбує дитину, ви можете дати їй жарознижувальне — відповідно до порад вашого дільничного лікаря.
Зверніться до лікаря, якщо:
· у дитини висока температура, яка важко збивається жарознижувальними препаратами;
· дитина тремтить або здригається так, наче їй холодно;
· дитина млява, дуже зблідла;
· дитина відмовляється від води та їжі, блює;
· дитина виражено занепокоєна, довго плаче.
РИЗИКИ ВІДМОВИ ВІД ВАКЦИНАЦІЇ
Якщо невакцинована дитина заразиться і перехворіє на кір, у неї, певна річ, сформується природний імунітет проти цього захворювання. Однак кір має тяжкий перебіг і часто потребує госпіталізації. Хворі на кір довго залишаються заразними, їх потрібно ізолювати на тривалий час. Інфекція може викликати ускладнення (пневмонію, енцефаліт), призвести до інвалідності чи смерті.
Вакцина КПК, як і будь-які медичні препарати, може мати побічні дії, проте ризик ускладнень після кору незрівнянно вищий, аніж ризик проявів після щеплення.
З 1000 людей, які заразилися кором, 1 помирає, 1 захворіває на енцефаліт, а 50 отримують тяжкі ускладнення, від яких страждають усе життя. Водночас випадки складних реакцій на вакцину трапляються з меншою імовірністю, ніж один раз на мільйон. Обчисліть самі:
Варто пам’ятати, що вакцинація є законним правом кожного з нас на захист від кору — захворювання, яке може призвести до ускладнень або смерті. А ще вакцинація — це наш обов’язок: перед нашими дітьми, рідними, громадою і всіма людьми, що мешкають у нашій країні. Разом ми захистимо Україну від кору
Матеріал підготовлено спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Тиждень трудового навчання в школі
(13.03.17-17.03.17)
Понеділок:13.03.2017
-Презентація тижня
-Майстер-клас з виготовлення оберегів «Підкова щастя»
Вівторок:14.03.17
-Конкурс між шостими класами «Технічний ерудит»
(Перемогу здобула команда 6-А)
Середа:15.03.17
Виставка творчих робіт учнів школи
Четвер:16.03.17
-Майстер-клас «Виготовлення квітів з фоаміраму»
-Майстер-клас «Виготовлення квітів з гофрованого паперу»
П‘ятниця:17.03.17
Майстер-клас Кушніренко В.А. «Виготовлення писанки»
Наші учні неодноразово виборювали призові місця на II та III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з трудового навчання.
Атестація школи
В Лука -Мелешківській ЗОШ I-III ступенів розпочато державну атестацію закладу, яка відбудеться з 14.03.17 по 20.03.17р.
Наказ відділу освіти №32 від 14.02.17р."Про проведення державної атестації в Лука-Мелешківській ЗОШ I-III ступенів"
Тож побажаємо творчих успіхів учням та педагогічному колективу!
Закінчився тиждень початкової школи
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов тиждень початкової школи в Лука-Мелешківській ЗОШ І-ІІІ ст. з 23 по 27 січня 2017року.
Конкурси, ігри, змагання, вікторини,віртуальні подорожі , благодійні акції, розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними, виховували у дітей любов до природи рідного краю, до Батьківщини,формували вольові якості поведінки та дисциплінованості.
Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4класів. Кожен день мав певне спрямування та мав широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники.
Продовж тижня діти були задіяні в таких заходах: Святкова лінійка, флеш-моб «Одягни вишиванку»,конкурсі малюнків « Я люблю Україну» благодійних акціях: «Повертайся живим» та акції « Годівничка для пернатого друга», побували на вернісажі героїв улюбленої казок та конкурсі знавців виразного читання поезії українських авторів « Україна рідний край». Учні декламували вірші про Україну , про мову, про наш край. Конкурс знавців української мови що відбувся у 4 класі навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. А щоб не стомитись та перепочити для дітей був проведений веселий конкурс фізкультхвилинок « Ні хвилиночки не гаємо, фізкультхвилинку почитаємо» та вікторина-подорож « Безпечна дорога до школи.
Завучем школи Добровольською Ж.Л. буди відвідані уроки: Любацька В.Д.,
Лоза Р.М., Сауляк Т.О., Березюк М.А.,Сідак Н.А., Сухар О.М., Ессе Н.В.,Гончар І.А., Євмещенко І.В.
Уроки були проведені на високому, методичному рівні. Структура уроків відповідає поставленій меті. Оптимальність добору навчального матеріалу сприяла ефективній самостійній роботі учнів. Протягом усіх уроків учителі підтримували щире спілкування з учнями.
Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців. А також учнями початкової школи було проведено свято « Початкова школа має таланти». Діти проявили свою активність творчість та талант.
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні, талановиті.
Тиждень інформатики в школі
Урок інформатики для учнів характеризується короткою тривалістю часу практичної роботи з комп'ютером. Під час практичних занять перевага віддається фронтальній роботі з учнями, оскільки діти ще не мають достатніх умінь для виконання в повному обсязі пропонованих завдань. У результаті не завжди кожен учень зможе повною мірою виявити себе на уроці. Таким чином, частина учнів має, з одного боку, незадоволену потребу в спілкуванні з комп'ютером, а з іншого — неповне розкриття індивідуальних можливостей. Ці фактори створюють сприятливі умови для розвитку різноманітних форм позакласної роботи з інформатики. Досвід показує, що найбільшу зацікавленість у дітей викликають заняття ігрового й конкурсного характеру, проведені в рамках предметного тижня з інформатики.
Заходи, що проходять під час предметного тижня, різноманітні: зустрічі з програмістами, людьми, чия професія пов'язана з використанням комп'ютерів; екскурсії на комп'ютерну виставку або на виробництво, де використовується комп'ютерна техніка; випуск стіннівок; виставки з конкретними результатами робіт учнів на комп'ютері: перегляд програм, розроблених учнями, комп'ютерних газет, комп'ютерних презентацій, баз даних, графіків та малюнків, музичних фрагментів, рефератів, веб-сторінок тощо.
Саме такий захід було проведено в школі(28.11.-02.12.16)
Тиждень розпочото з лінійки:"Ми за безпечний Інтернет"
Оголошення плану роботи тижня інформатики
Вірш: "Не гуляйте діти в Інтернеті!"
Виступ випускників
Розв'язування логічних завдань
Брейн- ринг в 9-А класі
Тищенко Яна успішно виконала проект-завдання
Загадковий кросворд розв'язано!
Виставка учнівських проектів
Конкурс між учнями 5-х класів: "Країна комп'ютерленд"
Тож бажаємо Вам творчих злетів.Успішних уроків та конкурсів!
Тиждень біології
З 5 жовтня по 9 жовтня проходив тиждень біології в нашій школі. Тиждень розпочався організаційною лінійкою з оголошення запланованої роботи.
6 жовтня відбувся конкурс малюнка на асфальті «Україно, ти моє диво». Переміг 10 клас.
6 жовтня стартувала операція «Джерело», де взяли участь учні 5-11 класів. За результатами проведених робіт переміг 8-А клас.
Операція "Джерело" Малюнок на асфальті.(10 кл.)
7 жовтня було проведено «Осінній вернісаж» 11 клас представив «Зелену аптеку», 10 клас взяв участь у приготуванні вареників з різними начинками під гаслом «Еники-беники їли вареники»
9 класи пригощали стравами з картоплі в номінації «Картопляна хата». 8-мі класи продемонстрували майстерність в кондитерській випічці в номінації «Лучанське печиво і фітобар».
7-мі класи показували «Чудо природи». 6-ті «Овочева казка» (сконструювали казкових героїв з овочів). І смачною кашею пригощали учні 5-их класів.
8 жовтня відбувся «Брейн-ринг» між 9 і 8 класами. Перемогла збірна 9-их класів.
9 жовтня тиждень завершився святом «Печена картопля», в якому взяли участь класні керівники, учні 5-11 класів. Були проведені різноманітні конкурси: Конкурс"Навігатор" Брейн-ринг.(8 кл.)
1. «Навігатор»
2. «Хто перший спече картоплю»
3. «Пісня про осінь»
4. «Хто перший розпалить багаття.»
5. «Перетягування канату»
6. «Кидки м’ячів в корзину»
7. «Влучний форвард»
По сумі балів за проведеними конкурсами:
1м – 5-Б
2м – 6-А, 10, 6-Б
3м – 9-А, 8-Б, 7-А, 8-А, 9-Б
4м – 5-А, 7-Б, 11
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
29 травня традиційно на теренах нашої школи, відбулося свято останнього дзвоника. Відкрив свято директор школи Базалицький М.Ю. :
«Дорогі друзі, вчителі .гості! Сьогодні у нас свято останнього дзвоника, ви
з нетерпінням чекали його,а для наших 11- класників це і радісне і сумне свято, бо продзвенить він для них востаннє і покличе у незвідані дороги.
Цей день у травні справді особливий, весна усіх вітає залюбки, і учні всі сумні, але щасливі… Увага всім! Ідуть випускники!..»
Звучить музика. Виходять із школи 31 випускників, яких супроводжують їхні матері та батьки. Всі вони в українських вишиванках, гарні, стрункі, щасливі і веселі. Гучними оплесками вітають наших випускників, всі присутні на святі, випускників 2015 року.
Вони усі-активні учасники шкільного життя, переможці районних та обласних змагань і конкурсів. Серед них переможці районних та обласних олімпіад: Базалицький Віталій, Дерев’янко Мирослав, спортсмени-волейболісти, футболісти, комп’ютерні генії і просто чудові хлопці і красуні-дівчата.
З вітальними словами до випускників звернулися: методист методичного центру закладів освіти Григораш Т.М., голова селищної ради Сич В.М.,які побажали їм щасливої долі, мирного неба та здійсненню заповітних мрій.
Матері випускників Базалицька Л.П., Бондарєва Л.А. виконали пісню «Молитва про сина !», яка зворушила серця присутніх.
Звучать слова ведучих:
Дорогі наші друзі! Хай би мить зупинилась:
пролунає цей дзвоник – і дитинство скінчилось
потім вибір не легкий: що робити ким бути?
Потім буде робота, училища,університети...
Хай не буде у долі місця смутку і тузі,
Хай зустрінуться щирі, добрі, лагідні друзі!
Щоб ніколи образи та злих слів не почути!
Незабаром ваш випуск – нам ще не рік в школі бути.
Тож бажаємо далі на шляху вам не впасти,
А тести будуть – на відмінно їх скласти,
Ще повагу до школи зберігати велику
І останній свій дзвоник пам’ятати до віку.
Хай обминають вас болі й тривоги!
Хай стелиться світла життєва дорога!...
70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі
Хлопець з Луки-Мелешківської закінчив війну у Берліні полковником
Біографія Василя Никифоровича Баранюка — це життєпис багатьох звичайних людей села. Народився 15 лютого 1915р. в селі Лука-Мелешківська Вінницької області, Вінницького району в бідній сім'ї хлібороба. Крім Василя, в сім'ї зростало ще двоє дітей: брат Іван і сестра Марія. Ріс Василь як усі сільські хлопчики: ходив до школи, влітку пас корову. А потім-курси трактористів, які закінчив у 1932р. Після закінчення курсів працював на полях рідного колгоспу: спочатку рядовим трактористом. А потім бригадиром механізаторів. У 1936р. проводжали юнака у Червону Армію. У 1939р. закінчив Харківське бронетанкове училище. У 1939 - 1940-х рр. брав участь у Радянсько - Фінляндській війні. У 1940р. вступив у КПРС.
Василь Никифорович Баранюк - учасник Великої Вітчизняної війни , яку він пройшов з першого до останнього дня. Неабиякий досвід водіння сталевих машин, особиста мужність і великі організаторські здібності вивели рядового танкіста до командира танкової роти, потім - батальйону і нарешті наказом командуючого генерала армії К.К.Рокосовського - командиром 108 танкової бригади 9-го окремого танкового корпусу 3-ї ударної армії ( 1-й Білоруський фронт), з якою він пройшов до кінця війни.
Ім'я цього відважного командира обросло буквально легендами. Його відвага, командирська кмітливість, людяність,турбота про підлеглих породили загальну любов до нього з боку солдатів і офіцерів.
Безперервними боями, маршами в літню спеку і зливи, в сніжні заметілі та жорстокі морози, через ліси і ріки, ворожі фортеці і опорні пункти позначений бойовий шлях бригади під командуванням нашого відважного земляка. Шлях цей проліг через плацдарм на Дніпрі, Білорусію, Польщу до самісіньких стін рейхстагу.
Василь Никифорович Баранюк неодноразаво приїжджав у рідне село -Луку-Мелешківську. Його завжди радо зустрічали, запрошували у школу, Будинок культури. Де б не була людина, в який би вир не кинула її доля, завжди пам'ятає босоноге дитинство, свою домівку, рідню, друзів. Пам'ятають і шанують земляка-героя його односельчани. Розповіді про його героїзм передаються з покоління в покоління.
Лист до бійця
«ЛИСТ ДО БІЙЦЯ»
Все можна пережити крім війни..
Коли іде слов’янин,брат на брата
Коли нема в чиїсь родині тата
Коли наповнені чиїсь очі слізьми
Все можна пережити крім війни,
Крім болю за зруйновану країну..
І дивлячись на східну цю «руїну»
Так хочеться надіятись на краще
Я хочу побажати вам здоров’я
Надії,віри,мужності,тепла
Нехай родина завжди буде поруч
І хай загоється поранена душа!
(Випускниця 11-А,Дмитренко А.)
Семінар-практикум класних керівників
25 лютого 2015 року на базі Лука – Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено семінар – практикум для керівників методичних об’єднань класних керівників навчальних закладів на тему: «Використання проектних технологій у виховній роботі класного керівника».
Метою даного заходу було поділитися досвідом щодо використання проектних технологій у виховній роботі з дітьми. Про роботу навчального закладу у даному напрямку поділилися досвідом заступник директора з виховної роботи Юрченко В.В. та керівник методичного об’єднання школи Любацька Н.Ю. Також презентували свою роботу щодо впровадження проектних технологій із учнівським колективом класні керівники Березюк М.А. (1 кл.), Ессе Н.В. (4 кл.). Квач О.В. класний керівник 3 класу розповіла про створення проекту із своїм вихованцями «Славетні українці». Добровольська Ж.Л. із своїми вихованцями представила захист проекту «Тарасові заповіти». Завідувач Лука – Мелешківською бібліотекою Вітюк Н.М. познайомила присутніх із своєю роботою у блозі, своїми розробками та презентаціями щодо роботи як бібліотекара, а також роздала присутнім брошури «Технологія ВЕБ 2.0. Створення блогу».
Слідуючим етапом роботи семінару було обговорення питання практичного використання ІКТ в роботі класного керівника. Педагогом - організатором Ессе Є.І. та представниками шкільного учнівського самоврядування було проведено практичне заняття для присутніх щодо оформлення та підбору інформації для випуску шкільної газети.
Гуменюк О.Г. (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.), Осипишина О.М. (Вінницько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ) та Гаврищук Л.В. (Переорська СЗШ І-ІІ ст.) розповіли про впровадження та результативність у їхніх колективах проектів.
Для використання у роботі класного керівника було представлено експрес – бюлетень «Використання ІКТ в роботі класного керівника».
На завершення семінару усі класні керівники висловили свої пропозиції та побажання для подальшої роботи.
Гордість школи
Тищенко С.В.-переможець Всеукраїнських олімпіад II,III етапів з математики,інформатики, інформаційних технологій.(2014р.)
Учасник Міжнародного конкурсу з розв'язування логічних задач.(м.Париж.2014р.) .Підготовила учитель -методист Юрченко В.В.
Дерев'янко М.Ю.-переможець Всеукраїнських олімпіад II,III етапів з інформатики,астрономії,фізики(2014р.,2015р.,1_зл.).
Тищенко С.В.-переможець Всеукраїнських олімпіад II,III етапів з інформатики, інформаційних технологій.(2014р.,3_зл.)
Нині студент Києво-Могилянської академії,факультету інформатики(інженерне програмування).
Базалицький В.М.-переможець Всеукраїнської олімпіади II етапу з ІТ(2015р.,4_зл.).
Підготовив ст_учитель,учитель вищої категорії Прибега О.О.
Дерев'янко М.Ю.-переможець Всеукраїнських олімпіад II,III етапів з біології(2014р.,2015р.,1_зл.)
Підготовив ст_учитель, учитель вищої категорії Ессе Є.І.
Голіщенко Анастасія-переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання(2014р.,2_зл.).
Базалицький Віталій-переможець II,III етапів Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання(2014р.,2015.,3_зл.).,з географії та економіки(2015р.).
Підготовили:учитель вищої категорії Базалицький М.Ю. та учитель вищої категорії Базалицька Л.П.
Литвинюк К.О.-переможець II,III етапів Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства (2014р.,1_зл.,пр_учитель історії Посмітюха В.Д.).
Нині студентка Львівського державного університету ім. І.Франка (юр_фак). Підготовили: учитель вищої категорії Прибега С.М.,
учительПосмітюха В.Д.
Нагородження переможців на районному святі "Діамантове намисто" (2014р.)
Навігація
- Головна
- Cтатут закладу освіти
- Адміністрація ліцею
- Про ліцей
- Структура та органи управління закладу
- Освітні програми та перелік освітніх компонентів
- Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів
- Мова (мови) освітнього процесу
- Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу
- Результати моніторингу якості освіти
- Річний звіт про діяльність закладу освіти
- Правила прийому до закладу освіти
- Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти
- Положення
- Положення про академічну доброчесність
- Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів
- Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості
- Методична робота
- Виховна робота
- Фотоальбом
- Новини
- Річний план
- Контакти
- Батьківська рада
- Запобігання та протидія жорстокому поводженню з дітьми
- Учнівське самоврядування
- Індивідуальна (екстернатна) форми здобуття освіти
- НМТ
- Форми освіти
- Інклюзивне навчання
- Розклад навчальних занять
- Цивільний захист
- Психологічна служба
- Інструкції з ОП
- Покликання на уроки середня та старша школа
- Бланки заяв
- Посадові інструкції
- Атестація 2024-2025
- Правила внутрішнього трудового розпорядку
- Стратегія
- Бібліотека
- Публічні закупівлі
- Курси підвищення кваліфікації
- Інструкції з безпеки життєдіяльності
- Інструкції з пожежної безпеки
Новини
далі ↓
Контакти
Адреса: вул. Шкільна,52
Тел.: 56-47-24
Email: lukam_school@ukr.net