Виховна робота
Лютий 2026
26 лютого - заходи до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2026 році
25 лютого - День української жінки
24 лютого - четверта річниця початку повномасштабного вторгнення рф в Україну
Зроби сердечко для наших Захисників. Акція "Воїне моє серце з тобою"
20 лютого - творча майстерність «Ангели пам’яті»
Години спілкування на тему: «Небесна Сотня: ціна свободи», «Пішли у вічність твої, Україно"
19 лютого - «Мій герб – моя гордість»
17 лютого - змагання "Пліч-о-пліч"
14 лютого - День святого Валентина
10 лютого День Безпечного Інтернету
4 лютого - Всесвітній день читання вголос. Учні читали книгу — «Нескорені» Ольги Киці
Інформація для учнів та батьків щодо дотримання правил безпеки
Січень 2026
29 січня - Загальні збори Учнівської ради Вінниччини.
29 січня - День пам'яті Героїв Крут
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
22 січня - День Соборності України
Флешмоб "Від Різдва до Водохреща" - 2025
План заходів з реалізації стратегії гендерної рівності в закладі на 2026 р
Заходи з метою зниження рівня диверсійно-терористичних загроз рф до відома та відповідного реагування:
2. Батьківські збори «Безпека дітей – спільна відповідальність», поширення в онлайн ресурсах інформаційних публікацій «Перевіряй – не поширюй» роз’яснення небезпеки дезінформації, навчання батьків перевіряти джерела та не поширювати неперевірені повідомлення.
3. Проведення практичним психологом тренінгу «Емоційна стійкість у кризових ситуаціях» вправи на самоконтроль, дихальні техніки, методи зниження тривожності, практикум «Підтримка одне одного»
4. Інспектор сектору «Служба освітньої безпеки» здійснює регулярні обходи приміщень та прилеглої території ліцею для виявлення підозрілих предметів чи ознак небезпеки, відпрацювання алгоритму взаємодії з адміністрацією, педагогами та учнями у випадку загрози, координація евакуації. Постійний контакт із поліцією та службами цивільного захисту, інформування про потенційні ризики. Проведення бесід на тему:
5. Перевірка працездатності систем відеоспостереження, сигналізації, освітлення та засобів зв’язку.
6. Регулярні тренування «Евакуація без паніки» планові відпрацювання виходу з приміщень за сигналом тривоги, щонайменше раз на місяць.
Практичне відпрацювання алгоритму дій у разі загрози збройного нападу.
План виховної роботи з учнівським колективом
3 грудня 2025 р. Міжнародний день людей з інвалідністю
Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить акція « 16 днів проти насильства» . Наш ліцей теж підтримує цю акцію. Практичний психолог нашого ліцею Погоріло Юлія Вікторівна, провела важливі заняття з учнями , обговорюючи цю серйозну тему. Мета її заняття — підвищити обізнаність, навчити розпізнавати різні форми насильства та знати, як діяти і куди звертатися по допомогу. Наш ліцей за безпечне та поважне середовище для кожного. Переглянути
Заходи до Дня Гідності та Свободи України
Про підсумки виховної роботи КЗ «Лука-Мелешківський ліцей
Лука-Мелешківської сільської ради Вінницької області» й Іванівської філії
КЗ «Лука-Мелешківський ліцей Лука-Мелешківської сільської ради
Вінницької області» за I семестр 2024 – 2025 н.р.
28.03.2025 у нашому ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори. Ми обговорили важливі питання та окреслили плани на майбутнє, адже наша спільна мета — створення якісного освітнього середовища для наших дітей https://www.facebook.com/share/v/1EBux33DB5/
#Педагогічна_рада_в #Лука_Мелешківський_ліцей
27 березня 2025 року в ліцеї відбулася педагогічна рада. У ході засідання обговорили ефективні стратегії та методи, які сприяють створенню комфортного освітнього середовища, розвитку відповідальної поведінки та формуванню позитивної атмосфери в закладі https://www.facebook.com/share/p/1DUPdxUVhw/
#Лука_Мелешківський_ліцей #Педагоги #Майстерність #Атестація
Завершальний етап атестації педагогічних працівників у КЗ "Лука-Мелешківський ліцей" успішно проведено 27.03.2025 https://www.facebook.com/share/p/1AQ96qCcrk/
З метою попередження проявів жорстокості та насилля кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Упродовж усього періоду Акції в КЗ"Лука-Мелешківський ліцей" практичними психологами Погоріло Ю.В. та Вишнівською Н.І. було проведено чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству. Зважаючи на вікові особливості, заходи були поділені на вікові категорії.
У початкових класах було проведено: години спілкування присвячені даній темі, бесіда на тему «Права та обов’язки дітей», "Права знай, обов'язки -виконуй", арт-терапевтичні вправи «Наші долоньки не для биття» та «Усі ми різні, але рівні».Година спілкування «Права свої знай та про правила й обов’язки не забувай».
У середніх класах було проведено: перегляд відеоролику «Розкажи дорослому, якому довіряєш», година спілкування «Віл/СНІД – чума ХХІ століття», "Стоп булінг, протидія жорстокості", анкетування з метою діагностики обізнаності учнів про булінг.
У старших класах проводився тренінг "Молодь проти насильства", "Людина не товар", виготовлялися інформаційні буклети на тему: «Насильство та протидія йому», виготовляли стін- газети "Ми, проти НАСИЛЬСТВА, перегляд відео "Життя на продаж"
Діти - майбутнє нашої країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то майбутнє України буде багатообіцяючим.
В КЗ «Лука- Мелешківський ліцей» з 11 по 15 листопада проходив тиждень правових знань під гаслом «Права свої знай, про обов’язки пам’ятай»
Головні завдання тижня – показати важливість правової освіти, виховувати в учнів повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Так, в рамках проведення тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дітей, розширення знань учнів основоположних правових документів (Конституція України, Загальна декларація прав людини, Конвенція ООН про права дитини) та дотримання національних і загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.
Впродовж тижня класними керівниками було проведено класні години на тему: «Немає прав без обов’язків». Учні 1-5-х класів взяли участь у виставці дитячих малюнків "Країна моїх прав", а також в грі «Які права порушено в казках». Учні 6-х класів переглянули презентації «Права свої знай, обов’язки не забувай», учні 7-11-х класів – відеоматеріали «Правова відповідальність неповнолітніх», «Ти і поліція» з подальшим обговоренням змісту побаченого.
12 листопада в ліцей завітали інспектор ЮП СВГ відділу поліції №3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області Геннадій Манзар і дільничний офіцер громади СВГ відділу поліції №3 Олексій Китайський, які з учнями 7-8 класів провели профілактично - розʼяснювальну бесіду щодо «Дотримання правил поведінки в навчальному закладі під час освітнього процесу», «Недопущення вчинення правопорушень неповнолітніми». Ввечері поліцейські спільно з інспектором сектору «Служба освітньої безпеки» рядовою поліції Анною Власовою для учнів 7-х класів Лука-Мелешківського ліцею провели акцію «Стань помітним вночі» - інтерактивний захід з наочною демонстрацією ефективності світловідбиваючих елементів в темну пору доби. Кожний учасник заходу отримав світловідбиваючий флікер.
13 листопада вчитель правознавства Прибега С.М. провела правовий брейн-ринг «Закон і ми», в якому взяли участь команди 9-А класу «Правознавці» і 9-Б класу «Правники». З невеликим відривом перемогу здобула команда «Правники». Найбільш яскраві емоції в учнів викликали творчі конкурси «Візитка», «Питання для суперників», «Послання Президенту», де вони проявили власну ініціативу і виявили креатив і оригінальність думок. Компетентним журі в складі педагога-організатора Мазурук Тетяни Віталіївни і шкільного офіцера поліції Власової Анни Євгенівни було визначено найерудованішого гравця, нею стала учениця 9-А класу Плотніцька Дар’я, і найкориснішого гравця – ученицю 9-Б класу Смеречинську Тетяну.
Тиждень правових знань. 13.11.2024. Ініціатива спрямована на підвищення правової грамотності учнів Лука-Мелешківського ліцею, усвідомлення учнями важливості дотримання прав і законів та розвиток у них відповідального ставлення до власних дій.
13 листопада - Всесвітній день Доброти
Всесвітній день доброти - це можливість нагадати про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо.
З давніх пір 12 листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів. Люди готували годівниці, читали вірші про птахів, загадували загадки, грали і просто милувалися птахами, а знання та цікаві факти про птахів ще більше привертали увагу до важливості допомоги птахам з настанням холодів.
12.11.2024 до Лука-Мелешківського ліцею завітали, працівники сектору кадрового забезпечення відділу поліції №3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницький області Власова Ірина Вадимівна та Главацький Олександр Демʼянович,спільно з інспектором сектору “Служба освітньої безпеки” Анною Власовою.Провели заняття та розповіли про професію поліцейського учням 11-А та 11-Б класів.
18 жовтня 2024 р на нашому ярмарку побували наші Захисники. Присутність Захисників зробив наш захід особливим. Це справді чудово, це вкотре нагадує про єдність і силу. А смаколики наповнені теплом і турботою від Лука-Мелешківської шкільної родини підняли настрій і бойовий дух наших незламних Захисників.
Тільки разом до Перемоги!

18 жовтня, попри затяжні повітряні тривоги, незважаючи на всі труднощі, ліцейна Лука-Мелешківська родина змогла організувати другий благодійний ярмарок «Разом ми сила!» на підтримку ЗСУ. На ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші любі батьки та учні . Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших Захисників.



Вже стало доброю традицією для Лука-Мелешківського ліцею організовувати благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ.


12-13 жовтня 2024р учні 10- Б класу КЗ "Лука-Мелешківського ліцею" разом з класним керівником Чорновіл І.А. відвідали найцікавіше місто України – Львів. Пішохідна екскурсія Львовом «Старе місто» дала змогу познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто завітати. Учнів познайомили з забудовою площі Ринок, яка завжди була самим центром міста. Відвідали підземелля Аптеки-музею, кавові підземелля «Копальні кави», підземелля Домініканського монастиря – одні з найстаріших підземель Львова, підземелля костелу Єзуїтів, Шевченківський Гай Львів, Личаківське кладовище. Це старовинне місто, яке зачаровує своїми традиціями, красою та шармом. Відвідавши його раз, знову і знову хочеться повернутись до Львова.

Кам’янець-Подільський – це місто, де зустрічається сьогодення з минулим. 13 жовтня відчути дух минулих часів мали змогу учні Лука-Мелешківського ліцею, 7-А та 7-Б класу разом з класними керівниками Байдацьким О.П та Швець К.М. Учні 5-А та 5-Б класу разом з класними керівниками Білецька А.А. та Мазурик Т. В. Природа каньйону річки Смотрич та величні мости не залишать байдужими жодного відвідувача цієї краси. Екскурсія містом розпочалася з Вірменської площі, а далі — греко-католицька церква св. Йосафата, міська Ратуша (XVII–XVIII ст.), Домініканський Монастир (XV–XVIII ст.), Храм Пресвятої Трійці василіянського монастиря.

10 жовтня-Всесвітній день ментального здоров'я

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Лука-Мелешківському ліцеї в 4 - А, 4-Б й 4-В класах проведені уроки " Безпека на дорозі - безпека в житті". Будьмо уважні та здорові! Детальніше

9.10.2024 В КЗ «Лука-Мелешківський ліцей» із учнями 1-Б класу,спільно з класним керівником проведено заняття на тему «Безпека дорожнього руху» де діти переглянули пізнавальне відео, біля школи відвідали пішохідний перехід, дізнались більше про безпеку дорожнього руху завдяки малюнкам, які розмальовували та розбирали, хто порушив правила руху на дорозі. Детальніше

Наближаємо Перемогу разом!

В Лука-Мелешківському ліцеї відбулося, практичне заняття «Надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП.» під час якого учні дізналися про важливі кроки, які необхідно вжити в екстрених ситуаціях, зокрема як надати першу допомогу постраждалим до приїзду медиків.

«Ворогам – кришка»: саме під таким гаслом проходить збір пластикових кришечок в межах волонтерської акції «Крила» у КЗ "Лука-Мелешківський ліцей".

День учителя — це особливе свято, коли учні можуть висловити свою вдячність вчителям за їхню важливу роботу. Надзвичайно цікаво і креативно вітали учні Лука-Мелешківського ліцею вчителів....

Як говориться в одному українському прислів'ї "Рухайся швидше - житимеш довше", а в народі кажуть "Без руху немає життя"... З огляду на це, учні закладів загальної освіти нашої громади точно живуть на повну! І сьогодні це довели...

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України 1 жовтня 2024 р. у ліцеї пройшла акція «TalismanУРВ» по плетінню обегерів для воїнів.
https://www.facebook.com/share/p/E6jGRZJm7MhrqKDF/
Учні початкової школи малювали малюнки на тему «Пишаємося захисниками та захисницями України».
https://www.facebook.com/share/p/USXm2sik1gjAuQtG/
Учні ліцею взяли участь у флешмобі «Повітряна тривога»
Відбулася святкова лінійка по відзначенню Дня захисників та захисниць України.
https://www.facebook.com/share/p/WFwNw3owiZeWcaos/
Учні передали дрони бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
Проведена година спілкування учнів 11 класів із захисниками України , а також учні ліцею пригостили бійців традиційно-українською кухнею.
https://www.facebook.com/share/p/WFwNw3owiZeWcaos/
Був проведений квест на тему «А ми тую козацькую славу збережемо!»
Упродовж тижня класні керівники провели тематичні виховні години «У єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Ми нащадки козацького роду».
Мрія одна для всіх-Перемога! Лука-Мелешківський ліцей організовує Благодійну акцію "Діємо та донатимо для наближення Перемаги"до Дня Захисників та Захисниць України, яка відбудеться 01 жовтня 2024р.
План виховної роботи КЗ «Лука-Мелешківський ліцей» на 2024 – 2025 навчальний рік
Тематичні та предметні тижні 2024-2025 навчальний рік
Про підсумки проведення
Дня Цивільного захисту
Програма Дня цивільного захисту в ліцеї була змістовною, цікавою й насиченою. Для учнів було проведено різнопланові заходи. Проведений класними керівниками бесіда на тему «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», навчальний практикум з користування засобами індивідуального захисту для учнів 9-11 класів, вчителями предмета «Захисту Вітчизни», навчальний практикум з надання першої домедичної допомоги потерпілому для учнів 5-11 класів , медична сестра Потравна В.В.
Виставка-конкурс малюнків на тему «Моя безпека у моїх руках».
За сигналом «Увага всім» було проведено оповіщення учасників освітнього процесу про пожежу у приміщенні ліцею. Учні під керівництво учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення ліцею та вийшли на спортивний стадіон навчального закладу.
У межах проведення заходів з нагоди Дня цивільного захисту в ліцеї відбувся квест “Безпека в умовах війни”, метою якого є підвищення у дітей знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних і екстремальних ситуаціях.
Практичні заняття та ознайомлення школярів з основами цивільного захисту були проведені у відповідних локаціях:
1– “Надання першої домедичної допомоги”
2– “Одягання протигазу”
3– “Мінна безпека”
4– Врятуй себе “Переправа знань”
5– “Цивільна безпека в загадках і запитаннях”
6– “Маршрут безпеки”
7– “Знаки порятунку життя”
Здобувачі освіти на кожній локації отримали вичерпну, змістовну інформацію про цивільний захист і основи пожежної підготовки, зокрема відпрацьовували прийоми першої домедичної допомоги, накладання пов’язок на рану, нормативи з надягання протигазу, виконували силові вправи та долали смугу перешкод.
Завершення проведення Дня цивільного захисту стала підсумкова лінійка, на якій були підведені підсумки проведення Дня цивільного захисту, оголошені результати участі у конкурсах, змагання, естафетах, нагородження команд грамотами.
26 березня 2024 р учні 9-А, 9-Б класів
Ми у проекті! Переглянути
Засідання класних керівників 25 березня 2024р
Звітність заступника з виховної роботи Чорновіл І.А. за І семестр 2023-2024 н.р.
Виховна робота класних керівників за І семестр 2023-2024 навчальний рік
1-В клас
3-А клас
4-А клас
4-В клас
5-А клас
6-А клас
6-В клас
8-Б клас
9-А клас
Сайт заступника з ВР
НАВЧАЄМОСЬ! НАВЧАЄМО і ПЕРЕМАГАЄМО!
З учнями 30.11.2023 року 4 класу практичним психологом Юлією Вікторівною було проведено заняття з елементами тренінгу "Скажемо насильству НІ!"
Метою заняття було ознайомити учнів з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості в дитячому середовищі, їх наслідків для дитини; розвивати вміння творити добро, усувати прояви жорстокості в своїй поведінці; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми, чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу.
Під час Міжнародної акції"16 днів проти насильства" практичним психологом Погоріло Юлією Вікторівною була проведена акція серед учнів Лука-Мелешківського ліцею "Не вдар, а підтягнись". Мета акції показати учням , що сила потрібна для того, щоб перемагати у спортивних змаганнях, удосконалювати свою фізичну форму і захищати жінок.
Щорічно 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин.